فنگ شویی در باغ

0 Comments

با تشکر از شما ، بهار سرانجام اینجاست و وقت آن است که بیرون بروید و از خورشید و سرسبزی لذت ببرید. چه در یک آپارتمان کوچک زندگی می کنید و چه در یک ملک پراکنده ، گنجاندن فنگ شویی در باغ شما می تواند تجربه شما را زنده کند و به شما کمک کند سطح عمیق تری از شادی و آرامش را به زندگی خود وارد کنید.

فنگ شویی (تلفظ “fung shway”) روشی است که زندگی ما را با روابط پیرامون خود هماهنگ می کند. یک راه عالی برای شروع ایجاد فضاهای زندگی است که خصوصیاتی را که دوست دارید در زندگی داشته باشید به شما بازمی گرداند. این فضاها به عنوان تأییدهای فیزیکی و زنده درباره اینکه می خواهید چه کسی باشید و چگونه می خواهید زندگی کنید عمل می کنند.

این باغ مکان فوق العاده ای برای انجام این کار است ، زیرا ارتباط عمیق و غریزی با زمین و همه طبیعت را نشان می دهد. مهم نیست که زندگی ما چقدر تکنولوژیک شده است ، بخشی از ما هنوز آرزو داریم که به منبع متصل شویم.

شما بدون انگشت شست سبز وحشت نکنید! انواع مختلفی از باغ ها وجود دارد. باغ های ذن از سنگ و بامبو ، باغ های آب (یک آکواریوم شمارش می شود) ، پاسیوهایی با گلدان های گیاهان ، جعبه های پنجره ، باغ های سبزیجات ، باغ های گل وجود دارد. این لیست همچنان ادامه دارد. نکته این است که یک باغ برای همه وجود دارد ، امکانات فقط با محدودیت تخیل شما محدود می شود.

هر نوع باغی را که انتخاب کنید ، در اینجا برخی از اصول اساسی فنگ شویی آورده شده است تا امسال در مسیر صحیح شروع به کار کنید:

شماره یک ، دستورالعمل نخست: با آنچه دوست دارید زندگی کنید. لیستی از تمام چیزهایی که دوست دارید در باغ خود داشته باشید – نه فقط چیزهایی که می قیمت کراسولا خرفه ای دانید از عهده تهیه آن بر می آیید – تهیه کنید! حالا برگردید و لیست را جستجو کنید و ببینید این چیزها چه ویژگی هایی را نشان می دهند. آنها چگونه با شما صحبت می کنند؟ چگونه این چیزها وجود شما را بالا می برد؟ شاید در زندگی واقعی ، شما نتوانید مجسمه ای افسانه ای ، هشت پا بلند و حکاکی شده از دست کوآن یین را که روز گذشته دیدید داشته باشید ، اما مطمئناً راهی برای ترکیب انرژی مجسمه وجود دارد. شاید این مقیاس بزرگ ، یا صاف بودن سنگ همراه با انرژی الهه باشد. حالا چگونه می توانید آن را به باغ خود بیاورید؟ آیا شما در یک آپارتمان زندگی می کنید و آرزوی اقیانوس را دارید؟ سعی کنید مقداری سنگ دریا ، شن و صدف جمع کنید و آنها را در اطراف یک چشمه مرتب کنید. اگر در نزدیکی خود پنجره آفتابی دارید ، می توانید یک گل رز ساحلی (rosa rugosa) بخرید و آن را در گلدان زیبایی قرار دهید تا صحنه را جمع و جور کند.